Σελίδες

Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2016

Έχασε άδικα βαθμό στην έδρα της η Α.Ε. Κονοπίνας …Α.Ε. Κονοπίνας - Αναγέννηση Ρίγανης : 1-2

Η θρυλική Α.Ε. Κονοπίνας

Αν και κατά διαστήματα έπαιξε  καλό ποδόσφαιρο η Α.Ε. Κονοπίνας δεν κατάφερε  να δαμάσει στο γήπεδό της,  την  Αναγέννηση Ρίγανης που έφυγε από την Κωνωπίνα με την πολυπόθητη εκτός έδρας  νίκη  1-2, για το πρωτάθλημα της Γ κατηγορίας της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας
      Αν και η θρυλική Α.Ε. Κονοπίνας προηγήθηκε γύρω στο 30’ λεπτό με τον Δημήτρη Χαϊδάκη, δέχθηκε την ισοφάριση στο 40’ λεπτό  και στο 70’ του δευτέρου ημιχρόνου η φιλοξενούμενη ομάδα έκανε το 1-2.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ   ΟΜΑΔΩΝ
Α.Ε. Κονοπίνας: Μεράντζας, Νάτσας, Μπαρμπάκης, Μπαλάφας, Τσιούνης Θ., Γερονικολός Α., Γεροχρήστος, Καραμπέκιος, Τσιούνης Α., Χαϊδάκης, Καρατζούνης
Αναγέννηση Ρίγανης: Χαραλάμπους Ν., Παχής, Σκεπετάρης, Χαραλάμπους Γ., Σαμαράς Α., Πρίτζης Φ., Κουτρομάνος, Πρίτζης Π., Σαμαράς Α., Παλαιοπάνος, Χαραλάμπους Κ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γεωργίου  Βασίλειος